DZIEŃ NIEMIECKI

W sobotę 23.kwietnia 2016r. w ramach  Dnia Otwartego i Festynu w naszej szkole odbył się także Dzień Niemiecki, którego temat przewodni brzmiał GESUNDES LEBEN, czyli ZDROWY TRYB ŻYCIA. Wzięli w nim udział uczniowie klas gimnazjum oraz liceum. Program Dnia Niemieckiego obejmował m.in.: krótką charakterystykę różnych zagadnień z zakresu tematycznego ZDROWIE, prezentacje dotyczące pozytywnych i negatywnych czynników wpływających na naszą kondycję, przedstawienie trendów związanych ze zdrowych trybem życia, stworzenie przez uczniów piramidy żywienia a także udział  w konkursach związanych z tematem przewodnim i degustację  słodkich specjałów kuchni niemieckiej. Przy tej okazji nasi uczniowie mogli doskonalić umiejętność pracy w grupie i prezentowania publicznie jej wyników. Nad organizacją i przebiegiem tego wydarzenia czuwały panie Agnieszka Grzesik i Olga Pawlicka.

Dzień Niemiecki 1

Dzień Niemiecki 2