NASZE GIMNAZJUM MA NAJWIĘCEJ LAUREATÓW JĘZYKA ANG. W WOJ. ŚLĄSKIM!

Maria Kłusek, Katarzyna Dynak i Julia Marszałkowska z klasy 3c Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego. Znalazły się w dostojnym gronie 44 laureatów z całego województwa śląskiego, które dostąpiły tego zaszczytu. Nasza szkoła ma najwięcej laureatów języka angielskiego (3) spośród wszystkich gimnazjów śląskich! Nasze miasto – Gliwice ma także najwięcej laureatów języka angielskiego spośród wszystkich miast śląskich (5)! Dwóch laureatów jest uczniami Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach. Wszyscy oni mają już wolny wstęp do każdej szkoły średniej w Polsce. Nasze uczennice myślą oczywiście o naszej szkole – I Liceum Ogólnokształcącym im. E. Dembowskiego w Gliwicach, popularnej ‘JEDYNCE’. Pani profesor Barbara Malec-Pytel przygotowywała laureatki do sukcesu. Gratulujemy!

Konkurs-jęz.-angielskiego