Pani prof. Katarzyna Cieśla-Obermajer egzaminatorem zewnętrznym The International Baccalaureate Diploma Programme

Z przyjemnością informujemy, że długoletni nauczyciel języka angielskiego naszej szkoły p. prof. Katarzyna Cieśla-Obermajer została oficjalnie egzaminatorem zewnętrznym DP IB i począwszy od majowej sesji egzaminacyjnej weźmie udział w sprawdzaniu pisemnych testów z języka angielskiego uczniów Diploma Programme z różnych krajów świata. Przypomnijmy, że International Baccalaureate skupia około 5 000 egzaminatorów na całym świecie, wszyscy to doświadczeni nauczyciele programu matury międzynarodowej. System oceniania matury międzynarodowej jest profesjonalny i rzetelny, a stosowane w nim procedury służą podnoszeniu prestiżu programu i wartości dyplomu na całym świecie.

Gratulujemy!

IMG_20160302_152850