Podziękowania dla wolontariuszy

Szanowni Państwo,
Nasi Drodzy Wolontariusze i Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim oraz Waszym Rodzicom za szczodrość w czynieniu dobra!

1. Dzięki Wam stało się możliwe obdarowanie Chorych w Hospicjum świątecznym wypiekami i pięknymi intencyjnymi kartkami z życzeniami na czas Bożego Narodzenia. Chorzy będą mogli doświadczyć wzruszenia, poczuć się po prostu wyjątkowo i miło w tym szczególnym czasie.

2. Dziękujemy za Wasze dary dla dzieci mieszkających w domu dziecka! Dzięki Wam Dzieci zostaną obdarowane niepowtarzalnymi prezentami! Otrzymają piękne opowiadania, bajki i wierszyki z cudownymi ilustracjami i kolorowymi rysunkami! W całości wykonane przez Was! Dzięki Wam będą mogły posłuchać pięknych historii i zobaczyć inny świat. Może zanurzą się w pełne ciepła, delikatności opowiadania, może na chwilę zapomną o troskach, może znajdą dla siebie cząstkę tego, za czym tęsknią … i będą marzyć …. i może będą kreować lepszy świat …

Dziękujemy Wszystkim, którzy stworzyli „Bajkę od serca dla dziecka":

Amelii Trzasce za „Tajemnicę zaginionych orzechów”,
Kai Neyman za „W pogoni za Mikołajem” z ilustracjami Agnieszki Czerniawskiej,
Aleksandrze Piaseckiej za opowiadanie „Śnieżni ludzie”,
Katarzynie Kurpas za „Historię muszki Zuzi - Czy ja też dostanę prezent?”,
Alicji Rokicie za opowiadanie „Gdzie się podział list do Mikołaja?” z ilustracjami Jakuba Rokity,
Emilii Kruczek za wierszyk „Zimowa zabawa na śniegu”,
Robertowi Nowakowi i Janowi Rotkegelowi za wiersz „Księżyc”,
Oliwii Sielewonko za osobistą bajkę dla dzieci,
Tomaszowi Michalikowi za „Rodzinkę kotów”,
Wiktorii Jędras za "Bajkę o Aniołkach" z ilustracją Alicji Wawszczak,
Alicji Piekacz za bajkę "Co przydarzyło się drwalowi?",
Oliwii Bilc za cztery wierszyki,
Natalii Kruczek za wierszyk "Śnieżny Gość",
Annie Palian za bajkę "Leśne duszki",
Dominice Kampce za dwie bajki i dwa wierszyki,
Oldze Szopie za bajkę "W lesie",
Marcie Beżańskiej za wierszyk świąteczny "Mikołaj w tarapatach",
Dawidowi Jałowieckiemu za wierszyk,
Elżbiecie Ignatowicz za bajkę "Dobranoc Łucjo" i kolorowankę,
Jagodzie Balickiej za "Swiąteczny poranek",
Panu Tomaszowi Pyzikowi za „Nugata i Fado”.

3. Ogromne wyrazy wdzięczności dla Marty Seredyńskiej i Zuzanny Łukasik, które zainspirowały Uczniów, prawie wszystkich klas naszej szkoły, do świątecznej pomocy dla dzieci i osób, będących podopiecznymi Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Zuzanno i Marto, wielkie dzięki za inwencję, otwartość oraz za zaangażowanie, za zachęcanie kolejnych Osób do czynienia dobra! Dziękujemy Wam wszystkim za włączenie się w zbiórkę darów i zapełnienie (nie jednego) "Worka świętego Mikołaja".

Dziękujemy Wam, Nasi Wolontariusze i Uczniowie, że jesteście! Dzięki Wam możemy być razem i dawać świadectwo, że myślimy i dostrzegamy potrzeby innych oraz, na miarę naszych możliwości, możemy przyczyniać się do niesienia pomocy. Jesteście WAŻNI I NIEZASTĄPIENI!

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Rodziców i Nauczycieli. Dzięki Państwa postawie i zrozumieniu oraz rzeczywistej pomocy możemy razem być skuteczni.

Wszystkim życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia, gdy rodzi się Bóg, dla każdego z nas.

Joanna Olesińska i Anna Romaniuk