Zakończenie roku szkolnego – odbiór świadectw

Drodzy uczniowie,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną nie planujemy organizowania zakończenia roku szkolnego. Prosimy o odbiór świadectw tylko w uzasadnionych przypadkach wynikających    z konieczności   odbioru    oryginału    dokumentu,    wypożyczenia    niezbędnych    książek  i ewentualnego zabrania rzeczy z szafki szkolnej.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie wychowawców klas o zamiarze odbioru świadectwa. Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectw otrzymają je na początku przyszłego roku szkolnego. Odbiór świadectw będzie odbywał się w sali 205 zgodnie z poniższym harmonogramem:

Godzina 25.06.2020 r.

czwartek)/klasa

26.06.2020 r.

(piątek)/klasa

8.00 1Ap 1Dg
8.45 1Bp 1Eg
9.30 1Cp 2A
10.15 1Dp 2B
11.00 1Ep 2C
11.45 1Ag 2D
12.30 1Bg 2E
13.15 1Cg

Uczniowie wchodzą do szkoły od strony podwórka w wyznaczonych godzinach (czekając na wejście do szkoły zachowują odpowiedni odstęp - co najmniej 2 m), obowiązkowo przed wejściem do szkoły zakładają maseczki i dezynfekują ręce. Następnie udają się pod salę 205, zachowując nadal odpowiednie odstępy (co najmniej 2 m) między sobą, gdzie odbierają świadectwo. Po odbiorze świadectwa mogą oddać bądź wypożyczyć książki w bibliotece oraz zabrać rzeczy z szafek. Na zakończenie opuszczają budynek szkolny, starając się wszystkie czynności wykonywać sprawnie w odpowiednim dystansie społecznym.