Wycieczka do ZOO w Opolu

Dnia 23.06.2022 roku odbyła się wycieczka do ogrodu zoologicznego w Opolu zorganizowana dla naszych Małych Przyjaciół z domu małego dziecka. Podobnie jak "Bajkowy Festyn dla Dzieci" była niezapomnianym wydarzeniami: przede wszystkim dla Dzieci, ale również dla NAS WSZYSTKICH. Wszyscy jesteśmy zachwyceni tym, jak pięknie i z jaką wrażliwością potrafiliśmy zająć się i zaopiekować się Dziećmi. Dzieci mogły doświadczyć NASZEJ troskliwej obecności, akceptacji i tego, że są NAJWAŻNIEJSZE, NAJLEPSZE I ... Te momenty szczęścia, bliskości i relacji z Dziećmi pozostaną w NAS na zawsze. Wyrazy podziękowania za pomoc w organizacji wycieczki kierujemy do Pań: Yvony Woźniakovej, Eli Mikłuszki-Ziober i Ewy Kowol a za udział do Wszystkich Wolontariuszy!

Jesteśmy WZRUSZONE WASZĄ POSTAWĄ, ZAANGAŻOWANIEM, WRAŻLIWOŚCIĄ I UWAŻNOŚCIĄ NA DZIECI....

Anna Romaniuk i Joanna Olesińska