STOWARZYSZENIE

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DWUJĘZYCZNEGO IM.E.DEMBOWSKIEGO W GLIWICACH "JEDYNKA"

stowarzysenie@lo1.gliwice.pl

Skład  Zarządu  Stowarzyszenia  na Rzecz  Rozwoju  I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego  w  Gliwicach "JEDYNKA":  

  1. Marek Bieniek - mbieniek@lo1.gliwice.pl - Prezes Zarządu
  2. Ewa Sobota - esobota@lo1.gliwice.pl - Vice Prezes Zarządu
  3. Katarzyna Puka - kpuka@lo1.gliwice.pl - Skarbnik
  4. Grzegorz Buława - gbulawa@lo1.gliwice.pl - Członek
  5. Adam Dziedzic - adziedzic@lo1.gliwice.pl - Członek
  6. Małgorzata Winiarczyk-Górecka - mwiniarczykgorecka@lo1.gliwice.pl - Członek
  7. Wojciech Dutka - wdutka@lo1.gliwice.pl - Członek
  8. Tomasz Pyzik - tpyzik@lo1.gliwice.pl - Członek 

Szanowni Rodzice bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie i chęć wsparcia naszego Stowarzyszenia, ale dopiero za 2 lata będziemy mogli skorzystać z Państwa darowizny 1% z zeznań podatkowych. W związku z tym przy składaniu zeznań podatkowych za rok 2016 prosimy nie podawać naszego numeru KRS.

Zarząd Stowarzyszenia i Prezydium Rady Rodziców

Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia

Statut

KRS

j