ORGANIZACJA

Dyrekcja

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. E. Dembowskiego

mgr Adam Sarkowicz

Wicedyrektor ds. liceum

mgr Anna Niegowska

Wicedyrektor ds. MYP oraz wychowania i profilaktyki

mgr Joanna Korek

Wicedyrektor ds. matury międzynarodowej i nauczania dwujęzycznego

mgr Anita Kwiatkowska

mgr Karina Barcz
  • język niemiecki
mgr Grzegorz Bartosz
  • matematyka
mgr Piotr Białowąs
  • wychowanie fizyczne
mgr Anna Bitner
  • język angielski
mgr Agata Bladoszewska
  • chemia
  • fizyka
mgr inż. Anna Bul
  • fizyka
mgr Katarzyna Cieśla-Obermajer
  • język angielski
mgr Krzysztof Cybul
  • język niemiecki
mgr Katarzyna Czapla
  • chemia
mgr Małgorzata Derechowska
  • język francuski
mgr Adam Dziedzic
  • biologia
  • CAS
  • podstawy przedsiębiorczości
mgr Małgorzata Gaj-Szczepańska
  • informatyka
mgr Dorota Gawol
  • biologia
  • przyroda
mgr Zbigniew Gawron
  • fizyka
dr Urszula Górnik-Bednarska
  • matematyka
mgr Agnieszka Grzesik
  • język niemiecki
mgr Marta Herman
  • historia
  • język angielski
mgr Halina Husak
  • matematyka
mgr Anna Jania
  • język polski
  • zajecia korekcyjno-kompensacyjne
ks. Mgr Łukasz Jacek
  • religia
mgr Mirosław Jadczyk
  • język angielski
ks. mgr Rafał Janiszek
  • religia
mgr Anita Jarominek
  • matematyka
mgr Sylwia Kaczyńska
  • język hiszpański
mgr Małgorzata Kierat
  • wychowanie fizyczne
mgr Damian Kołtun
  • język angielski
mgr Magdalena Koniczek
  • religia
  • zajęcia rewalidacyjne
mgr Agnieszka Konopka
  • wychowanie fizyczne
mgr Joanna Korek
  • język polski
mgr Agata Kotuła-Zaleśny
  • biologia
mgr Andrzej Kozubowski
  • historia
  • wiedza o społeczeństwie
mgr Beata Krupiczka
  • język angielski
  • teoria wiedzy
mgr Anita Kwiatkowska
  • język angielski
mgr Małgorzata Kwiatkowska
  • język angielski
mgr inż. Michał Kwiatkowski
  • chemia
  • matematyka
mgr Zuzanna Łukasiewicz
  • chemia
mgr Tatiana Machi
  • język polski
mgr Dorota Majewska
  • historia
  • wiedza o społeczeństwie
mgr Barbara Makselon - Białowąs
  • bibliotekarz
mgr Barbara Malec-Pytel
  • język angielski
dr Iwona Michalska
  • ekonomia
  • matematyka
mgr Elżbieta Mikłuszka-Ziober
  • doradca zawodowy
mgr Anna Mroszczak
  • zajęcia rewalidacyjne
mgr Alicja Naróg
  • język polski
mgr Anna Niegowska
  • CAS
  • wychowanie fizyczne
mgr Andrzej Niewiadomski
  • wychowanie fizyczne
mgr Eliza Obławska
  • jezyk hiszpański
mgr Joanna Olesińska
  • matematyka
mgr Hanna Paszek
  • język polski
mgr Małgorzata Piekarz
  • język angielski
dr Barbara Przebieracz
  • matematyka
mgr Alina Pucykowicz
  • język francuski
dr Tomasz Pyzik
  • język polski
mgr Anna Romaniuk
  • pedagog
dr Joanna Rydarowska-Kurzbauer
  • ekonomia
mgr Adam Sarkowicz
  • wychowanie fizyczne
mgr Justyna Sieradzka-Bizoń
  • drama
mgr Tatiana Sieradzka-Klinik
  • matematyka
mgr Krystyna Skrzyszewska
  • język angielski
mgr Iwona Snopek
  • plastyka
mgr Ewa Sobota
  • bibliotekarz
mgr Aleksandra Staniek
  • geografia
mgr Maria Grażyna Szepe
  • język polski
  • zajecia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Joanna Szymik
  • psychologia
mgr Sonia Świtońska
  • język angielski
  • teoria wiedzy
dr Agnieszka Tondera-Sala
  • geografia
mgr Anna Walc
  • matematyka
mgr Wojciech Winiarski
  • wychowanie fizyczne
  • edukacja dla bezpieczeństwa
dr Yvona Woźniakova
  • psycholog
mgr Ryszard Wróbel
  • historia
  • historia i społeczeństwo
  • wiedza o społeczeństwie
ppłk. Mgr Wojciech Zając
  • edukacja dla bezpieczeństwa
  • Bożena Jędruch - główna księgowa,
  • Anna Kawula - kierownik gospodarczy,
  • Kazimiera Ochabowicz - kierownik gospodarczy,
  • Tatiana Mysona - starsza księgowa, sekretarz szkoły,
  • Katarzyna Dyńska - sekretarz szkoły.
  • Stanisław Maor - konserwator,
  • Anna Barszczak - woźna,
  • Janina Kania - woźna,
  • Danuta Błach,
  • Jolanta Szmaj-Nowak,
  • Wanda Trojak,
  • Danuta Waluga,
  • Danuta Wojtasińska.