AKCJA “ŻONKIL” – PODZIĘKOWANIA

W piątek 15 kwietnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili akcję "ŻONKIL". Zebrana kwota  608,30 zł zostanie przeznaczona na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.  Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w tegorocznej kweście.

W związku z tym, że żonkile zasadzone w zeszłym roku na szkolnej rabatce zostały skradzione, szczególne podziękowania należą się uczniom, bez których akcja nie odbyłaby się: klasie 1 AG, klasie 3 AL, Magdzie Michalak z kl. 3 BG oraz Wiktorii Jędras z kl. 1 CG

Dziękujemy również członkom Szkolnego Koła Wolontariatu zaangażowanym w organizację akcji: Mai Matuszewskiej (1 AL), Natalii Nitarskiej (1 AL), Bartkowi Kamykowi (3 CG), Kasi Kędziorczyk (3 CG), Ali Nadziakiewicz (3 CG), Dominice Szkółce (1 DL), Patrycji Poczkaj (1 DL), Weronice Niedźwiedź (2 DL) oraz Magdzie Wijas (2 DL).