11 TYTUŁÓW LAUREATA, 3 FINALISTÓW – NASZE GIMNAZJUM W CZOŁÓWCE WOJ. ŚLĄSKIEGO NA GALI LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Uroczysta gala zorganizowana na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego była okazją do wyróżniania i wręczenia zaświadczeń grupie laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół gimnazjalnych w tym roku szkolnym.

Na spotkanie, które odbyło się w poniedziałek (11.04) zaproszeni zostali młodzi ludzie, uczniowie szkół z Delegatury w Gliwicach oraz Delegatury w Rybniku. Gratulacje laureatom i towarzyszącym im dyrektorom szkół złożyła pani kurator Urszula Bauer oraz dziekan wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, profesor Czesław Martysz.

Dwa gliwickie gimnazja zdominowały galę – Gimnazjum Nr 3 im. Noblistów Polskich oraz nasze Gimnazjum. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy, upominki oraz co najważniejsze - wstęp do dowolnie wybranego liceum w Polsce! Tradycyjnie I LO w Gliwicach (w ZSO Nr 10) cieszy się największym powodzeniem. Poniżej prezentujemy listę laureatów, finalistów oraz nauczycieli Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 w Gliwicach.

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 14 W GLIWICACH W 2015/2016

Imię i nazwisko ucznia Klasa Przedmiot Nauczyciel przygotowujący ucznia
Magdalena Nowakowska - finalistka 3 C Język polski Dr Tomasz Pyzik