ANIA KOZUB – POTRÓJNA LAUREATKA KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH I OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GIMNAZJALISTÓW

Ostatnie dni i tygodnie były dla uczennicy klasy 3dG MYP Anny Kozub niezwykle pracowite. Przyniosły bowiem zmagania w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów, w której Ania uzyskała tytuł laureata zajmując IX miejsce w kraju, a także etapy wojewódzkie kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z języka polskiego, historii i geografii. Wielomiesięczne przygotowania do tych konkursów pod okiem pań prof. Doroty Majewskiej, prof. Anny Jani, prof. Agnieszki Tondery – Sala i prof. Aleksandry Staniek zostały również uwieńczone tytułami laureata.

Dla Ani największym problemem jest zbyt krótka doba, aby zgłębić tajniki wiedzy z poszczególnych dziedzin w takim stopniu, jaki by ją satysfakcjonował. Uczennica ma nadzieję, że kontynuując po wakacjach naukę w I LO w Gliwicach, będzie mogła w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i realizować swoje zainteresowania oraz pasje naukowe. 

Życzymy Ani powodzenia w osiąganiu dalszych celów naukowych już jako uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego w Gliwicach.

IMG_0759