Dyrekcja ZSO Nr 10 na konferencji Matury Międzynarodowej w Hadze

W dniach 29 października – 1 listopada 2015r. odbywa się w Hadze Regionalna Konferencja Matury Międzynarodowej (Africa, Europe, Middle East) oraz Światowa Konferencja dla Dyrektorów. Naszą szkołę reprezentują: pan Damian Koltun, pani Joanna Korek oraz pan Andre Chmielewski. Konferencja daje okazję spotkania członkom społeczności IB, dzielenia się doświadczeniem pomiędzy dyrektorami, koordynatorami oraz czołowymi profesorami zajmującymi się międzynarodową edukacją (np. profesor Universytetu Harvard Pasi Sahlberg z wykładem ‘Finnish Lessons 2.0: Myths, facts and ideas for improving your school ‘). Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gliwicach jest największą szkołą IB w Polsce, oferującą Program Diploma DP (dla liceum) oraz Middle Years Programme MYP (dla gimnazjum). Absolwenci uzyskują znakomite wyniki i wstęp na najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Australii, Holandii, Niemczech, USA, Włoch i Polski.

Szczegóły konferencji na Twitter: #IBAEM2015