DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELEOM, RADZIE RODZICÓW, URZĘDOWI MIASTA GLIWICE ZA OBOZY ZIMOWE W ZIELEŃCU I STYRII (AUSTRIA)

W imieniu uczniów i dyrekcji pragniemy serdecznie podziękować Nauczycielom naszej szkoły za poświęcenie swojego urlopu oraz całkowite zorganizowanie i opiekę nad uczniami w czasie dwóch obozów zimowych:

Duszniki Zdrój / Zieleniec / Praga (43 uczniów)

Pani Prof. Anita Kwiatkowska – Plewik (kierownik)
Pani Prof. Barbara Malec- Pytel
Pani Prof. Beata Jakubowska – Kowol
Pan Prof. Andre Chmielewski
Pan Prof. Adam Dziedzic
Pan Prof. Andrzej Niewiadomski

Aigen im Ennstal (Styria, Austria) / Wiedeń (39 uczniów)

Pan Prof. Krzysztof Cybul
Pani Prof. Yvona Woźniakova

Posługując się słowami uczniów wspaniałe i bezpieczne obozy możliwe były dzięki ‘najlepszemu gronu pedagogicznemu’. Jesteśmy także pod wrażeniem zachowania uczniów – przyjemnością było spędzać z Wami czas. Nauczyciele nie pobierali wynagrodzenia za opiekę nad uczestnikami wyjazdu.

Pragniemy także podziękować Pani Katarzynie Puce (Rada Rodziców) za obsługę finansową obozów oraz uczniowi klasy IID Mikołajowi Opiełce za instruktaż narciarski oraz Urzędowi Miasta Gliwice za dofinansowanie wypoczynku.

Do zobaczenia w przyszłym roku na stokach w Austrii i Zieleńcu!

Dzięujemy nauczycielom1 Dziękujemy nauczycielom