DZIEŃ OTWARTY 21 marca 2015r. godz. 9-13

I LO w Gliwicach od lat przyciąga najlepszych gimnazjalistów z Gliwic (jesteśmy bezkonkurencyjni zarówno pod względem ilości kandydatów jak i liczby punktów naborowych) oraz innych miast woj. śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego czy małopolskiego a także takich krajów jak Australia, Wielka Brytania czy Hiszpania.

Jedyne w mieście Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 (jęz. angielski) należy bez wątpienia do czołówki woj. śląskiego. W czasie Dnia Otwartego kandydaci i ich rodziny spotkają uczniów, absolwentów, nauczycieli z Polski, Kanady i USA i dowiedzą się jak zostać uczniem prestiżowego gimnazjum, gimnazjum dwujęzycznego, programu MYP (gimnazjum), innowacyjnych klas polskiego liceum czy może pierwszego publicznego programu Matury Międzynarodowej w woj. śląskim.

Wszystkie te programy otworzą wrota najlepszych uniwersytetów Polski i świata.

Szczegółowy harmonogram ukaże się 1 marca 2015r.

DZIEŃ OTWARTY POPRZEDZONY BĘDZIE TYGODNIEM OTWARTYCH DRZWI (16-20 MARCA 2015r.)

– zapraszamy uczniów do udziału w wybranych lekcjach!!!

Info pod adresem: dkoltun1@lo1.gliwice.pl ORAZ http://www.lo1.gliwice.pl/