Edukacja i pasja do technologii – umowa podpisana, rozpoczęcie współpracy z firmą Emphie Solutions

Edukacja i pasja do technologii! 👨‍🏫🙌👨‍💻

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o podpisaniu umowy i nawiązaniu współpracy z firmą Emphie Solutions (https://emphie.com). W ramach porozumienia pracownicy firmy prowadzą zajęcia z programowania dla wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły.
W trakcie projektu, który potrwa do wiosny 2023, uczestnicy kursu będą uczęszczali na zajęcia stacjonarne a później będą samodzielnie pracowali nad swoimi projektami. Najlepsi uczniowie otrzymają możliwość odbycia stażu w firmie Partnera.

Adrian Piętka (CTO Emphie Solutions):

Dzielenie się wiedzą i edukacja są wpisane w DNA Emphie Solutions. Od lat firma prowadzi swoje centrum edukacyjne - Klub Osiedlowy Chatka, a dziś wykonujemy kolejny krok naprzód. Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością wprowadzenia młodych ludzi do świata technologii. Uczniowie zostaną objęci opieką naszych utalentowanych developerów, a zarazem świetnych nauczycieli programowania – Cezarego Michalaka oraz Mateusza Zdrzałka. 🔝 Możliwość zarażania naszą pasją do technologii oraz przekazywania młodym ludziom narzędzi, które pozwolą im kształtować swoją przyszłość, jest dla nas powodem do dumy. Z radością będziemy informować o postępach naszych podopiecznych! 📈😃👍

Autor zdjęć: Filip Szyguła uczeń klasy 3A