Finał konkursu Wiedzy o Górach

W dniu 8.06.2017 odbył się w naszej szkole finał konkursu Wiedzy o Górach. W poprzedniej jego części zostało  wyłonionych po 6 najlepszych drużyn z gimnazjum i liceum, które teraz walczyły o jak najlepsze miejsca.W wyniku bardzo zaciętych rozgrywek okazało się ,że w kategorii liceów 3 pierwsze miejsca zajęli uczniowie z naszej szkoły. I tak pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie - Zofia Biegun, Anna Tomaka i Piotr Smolnik, drugie miejsce-Jan Byrczyk, Agata Piórkowska, Oskar Sosna oraz trzecie miejsce- Antoni Awaramienko i Robert Mordal.Wszyscy ci uczniowie uczęszczają do klasy IB.
Nasi gimnazjaliści zajęli odpowiednio piąte miejsce- drużyna w składzie - Krzysztof Białas, Krzysztof Wilczewski, Martyna Tomecka oraz szóste miejsce- Tytus Tarczyński,, Mikołaj Patraszewski i Victor Uman-Nłuk.Uczniowie uczęszczają do klasy 1c.Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z gimnazjum nr 15.

Zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

WP_20170608_002 WP_20170608_005 WP_20170608_006