GLIWICKA 'JEDYNKA' W ZIELEŃCU

Już siódmy raz młodzież I LO i Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 w Gliwicach - 44 uczniów oraz 5 opiekunów wypoczywa na obozie zimowym w Zieleńcu, całkowicie organizowanym przez szkołę.

Codziennie jeździmy na nartach i deskach snowboardowych, korzystamy z lodowiska i basenu, spacerujemy po Polanicy i Kudowie. W ramach obozu zorganizowano również wycieczkę z przewodnikiem do Pragi. Każdego roku liczba uczestników rośnie a wiele osób jeździ na obozy regularnie.

Instruktorzy uczą jazdy na deskach snowboardowych i nartach. Jest to udana impreza a uczniowie czują się wspaniale we własnym gronie.

Niski koszt (600 zł/7 dni) oraz dofinansowanie dla każdego ucznia z Urzędu Miasta Gliwice sprawiają, iż obóz ten dostępny jest na każdą kieszeń. W drugim tygodniu ferii inna grupa młodzieży ZSO Nr 10 wyjeżdża na obóz narciarski do Austrii.

Relacja wkrótce.