Gliwickie Targi Edukacyjne – Education Fair 2017

Gliwicki Ośrodek Metodyczny we współpracy z Miastem Gliwice organizuje

Gliwickie Targi Edukacyjne Education Fair 2017

skierowane do rodziców, uczniów i uczennic wszystkich typów szkół i placówek oświatowych.

Gliwickie Targi Edukacyjne odbędą się 28 kwietnia 2017 r.(piątek) w godzinach od 10.30 do 17.00 w Hali Sportowej „Górne Wały” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11, wejście z ulicy Zygmunta Starego.

W trakcie Targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą  oraz obejrzeć  stoiska wystawiennicze gliwickich szkół i placówek oświatowych oraz  porozmawiać w punktach konsultacyjnych.

Uczniowie szkół  gimnazjalnych odwiedzą Targi w zorganizowanych grupach. Rodziców i pozostałych uczniów zainteresowanych ofertą gliwickiej oświaty, zapraszamy do odwiedzin stoisk po uroczystości otwarcia Targów, która jest planowana na godz. 10.00.

Targi edukacyjne.php