Henryk VIII i jego żony, czyli historyczne show uczniów pre-IB 7 kwietnia 2018

Uczniowie pre-IB przedstawili w formie teleturnieju lekcję historii, która pozwoliła uczestnikom, jak i widzom poczuć atmosferę, jaka panowała w szesnastowiecznej Anglii. Niektórzy na tej imprezie stracili głowę, inni musieli zmierzyć się z bezlitosną Krwawą Mary. Król Henryk bawił się w towarzystwie swoich uroczych żon, a jego córkę, królową Elżbietę I, oczarował swym aksamitnym głosem pewien znany żeglarz, awanturnik i odkrywca nowych lądów, sir Walter Raleigh. Na imprezie nie mogło zabraknąć samego Szekspira. Tym razem, pochwalił się "Hamletem" i "Makbetem".

Uczestników teleturnieju zaskoczyliśmy aktorskimi zadaniami, aby już teraz wiedzieli co ich czeka na lekcjach dramy.

Gdyby ktoś był zainteresowany patentem na lekcję "trzy w jednym" (historia, język angielski, drama), polecamy się na przyszłość.

Klasa pre-IB, czyli Ie i If

KNIGHT: Mateusz Jasto
TRAILER and PHOTOS: Kuba Forczek, Andrzej Kominek

POSTER – Martyna Strzezik, Maja Oszczypała