JAKUB LUDWIG ZAKWALIFIKOWANY DO CENTRALNYCH ELIMINACJI XIX OKK

14 listopada 2016r. nasi uczniowie wzięli udział w regionalnych zawodach XIX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego. Takie eliminacje odbywały się również w: Czeskim Cieszynie, Częstochowie, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Wadowicach i Warszawie. Jury po burzliwych obradach zdecydowało się zakwalifikować czterech uczestników. Jednym z laureatów został Jakub Ludwig - gimnazjalista MYP. Opiekę merytoryczną sprawuje pani profesor Anna Jania. Serdecznie gratulujemy tak poważnego sukcesu. Jakub będzie reprezentował szkołę na zawodach centralnych, które odbędą się 23 listopada w Sali Sejmu Śląskiego. Życzymy wygranej i miłych wspomień.

W etapie regionalnym ponadto zostali WYRÓŻNIENI: Hanna Tręda (opiekunka: profesor Tatiana Machi) oraz Mikołaj Krzypkowski ( opiekunka: profesor Anna Jania). Dyplomy uczestników otrzymali: Pola Pałka, Maja Gorczyca i Filip Kleibert - gimnazjaliści przygotowywani przez dra Tomasza Pyzika.

IMG_0581 IMG_0566 IMG_0572 IMG_0589 IMG_0599