Kolejny sukces uzdolnionej wokalistki WERONIKI DYKACZ z klasy ID LO

Weronika Dykacz (ID) zdobyła po raz kolejny I miejsce w Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej, który odbył się 25 października b.r. Weronika śpiewa i gra na fortepianie od dziecka, była już laureatką wielu konkursów wokalnych w szkole podstawowej i gimnazjum m. in. Festiwalu Pieśni i Piosenki Obcojęzycznej, Festiwalu Piosenki Europejskiej, Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży. Obecnie jest uczennicą IV klasy fortepianu w Szkole Muzycznej II stopnia w Gliwicach, a naukę śpiewu doskonali w Kole Wokalnym gliwickiego MDK. Pięknie i wzruszająco zaśpiewała 10 listopada na akademii szkolnej z okazji Święta Niepodległości i tego samego dnia wzięła jeszcze udział w Koncercie Pieśni Patriotycznej na rzecz kombatantów i ich opiekunów.
Weronika jest oprócz tego wzorową uczennicą, a w roku szkolnym 2015/2016 zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Francuskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcia: Julia Chmielowiec

FullSizeRender FullSize_1085 FullSizeRender(1) FullSizeRender(2)