Kolejny sukces w olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

W sobotę 2 grudnia  bieżącego roku, w naszej szkole odbył się wojewódzki etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.
Nasze liceum reprezentowało pięcioro uczniów:  Natalia Golombek, Barbara Bielińska z kl. III C – grupa prawnicza,  Anna Pachura,  Milena Tomaszek  z kl. IIC – grupa społeczno – językowa oraz Jakub Hejdukiewicz z kl. ID.  Czworo naszych uczniów  uczestniczyło w finale  etapu wojewódzkiego.

Natalia Golombek  została  laureatką I  miejsca i tym samym zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego olimpiady, który odbędzie się 17 lutego 2018 r. w Białymstoku. Nagrodą  za tytuł laureata I miejsca jest wyjazd studyjny do instytucji unijnych dla laureata i nauczyciela.

Bardzo duże szanse  na awans do finału oczekuje  Barbara Bielińska, której praca będzie  weryfikowana  przez Komitet Centralny Olimpiady.

Opiekunem naukowym uczniów jest pani prof. Dorota Majewska.
Serdecznie gratulujemy wysokich wyników oraz życzymy sukcesów w finale.

ng1