MATEUSZ KOWALCZUK NAJLEPSZYM CHEMIKIEM NASZEJ SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

W zakończonym  roku szkolnym 2016/2017 Mateusz Kowalczuk, uczeń klasy 3d MYP reprezentował szkołę w wielu konkursach chemicznych, odnosząc w nich spektakularne sukcesy.

Do najważniejszych z nich należą:

- uzyskanie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

I miejsce w XXVII Regionalnym Konkursie „Młody Chemik” organizowanym przez Pałac Młodzieży  w Katowicach

- I miejsce w XXIII Konkursie Chemicznym o Puchar Dyrektora Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego

- uzyskanie tytułu Laureata (VI  miejsce)  w XXVII Regionalnym Konkursie „Randka  z Chemią”  organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach dla uczniów klas pierwszych liceum.

Gratulujemy osiągnięć !

Cieszymy się, że Mateusz  będzie kontynuował naukę w naszym liceum. Wierzymy, że  nie straci on entuzjazmu  w studiowaniu  zagadnień chemicznych.

Życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym, a na najbliższy czas…: wspaniałych wakacji!