Nasi uczniowie na CAMPUS FRANCE – akcji informacyjnej Ambasady Francji dotyczącej studiów we Francji

4 listopada uczniowie klas IB i Pre-IB uczestniczyli w Dniu Campus France odbywającym się w Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Program obejmował przedstawienie oferty studiów we Francji i możliwości studiowania po francusku w Polsce, informacje n. t. ofert pracy i praktyk dla osób posługujących się językiem francuskim, a także spotkania indywidualne z przedstawicielami Campus France i firm. Dodatkowo można było wysłuchać wykładu mgr Anny Szkonter-Bochniak „Szlakiem francuskich katedr gotyckich”.

Odbył się też minikonkurs „Studia we Francji”, w którym I miejsce zajął Rafał Kłosek (ID), a wśród pozostałych laureatów znaleźli się Kamila Gradzik (IID) i Szymon Zadeberny (ID).

IMG_20151104_110857