Nasi uczniowie nagrodzeni gliwickim laurem nauki i stypendiami

„Różnią ich pasje i zainteresowania, ale łączy jedno – to oni są przyszłością Gliwic” - to hasło przyświecało gali wręczenia Gliwickiego Laura Nauki.

Gala odbyła się w dniu 26 listopada br. w Kinie Amok – scena Bajka.

Pan prezydent Zygmunt Frankiewicz uhonorował 111 najzdolniejszych uczniów gliwickich szkół  stypendium Prezydenta Miasta - 51 uczniów  oraz Gliwickim Laurem Nauki - 60.

Wyróżnienia otrzymali także dyrektorzy placówek i nauczyciele.

Wśród nagrodzonych większość stanowili uczniowie naszej szkoły.

Gliwicki Laur Nauki otrzymali:

Martyna Mielnik, Jakub Schuwald, Tomasz Zabłocki,Krzysztof Czech, Jacek Grzybowski, Rafał Górka, Jakub Hejdukiewicz, Natalia Golombek, Barbara Bielińska, Krzysztof Irlik, Rafał Kłosek, Andrzej Zięba, Natalia Michalska, Damian Kordek, Maja Puente-Bartłomiejczyk, Michał Mróz, Karolina Pelka, Wojciech Wiśniewski, Adam Drewko, Maria Gorczyca, Magdalena Zięba, Jan Behrendt, Krzysztof Wilczewski, Blanka Marczycka, Jakub Socha, Michał Sołtys, Julia Nyga, Maria Żyła,  Aleksandra Zachorowska, Maciej Skoczylas, Jakub Kądziołka.

Podczas gali prezydent miasta Gliwice, Zygmunt Frankiewicz wręczył list gratulacyjny naszej uczennicy Natalii Michalskiej, która znalazła się wśród 25 osób, które najlepiej zdały egzamin maturalny w roku 2018.

Więcej informacji na stronie UM Gliwice: https://gliwice.eu/aktualnosci/miasto-nauka/nasi-najzdolniejsi

Natomiast Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice otrzymało 33 uczniów naszej szkoły (za osiągnięcia w naszej szkole - gimnazjum i liceum – 22 uczniów, za osiągnięcia w innych gimnazjach – 11 uczniów klas I liceum). W załączeniu lista stypendystów.