Nasi uczniowie w kolejnym etapie Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Szanowna Dyrekcjo!
Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły: Maria Gorczyca, Aleksandra Pucek, Liliana Sendek, Mikołaj Mrózek, Krzysztof Białas, Krzysztof Wilczewski, Krzysztof Palatyński, Jakub Kalka, Kaja Mazurkiewicz, Mikołaj Mochnacki, Elżbieta Ignatowicz, Małgorzata Borkowy, Natalia Literacka, Filip Kleibert, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Z wyrazami szacunku,
Fundacja Zwolnieni z Teorii

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.