Nasi uczniowie zagrali dla emerytowanych nauczycieli

W czwartek 28 października zespół z naszej szkoły w składzie: Tobiasz Zalewski, Radek Garbiec i Mikołaj Mochnacki gościnnie wystąpili na koncercie dla emerytowanych pracowników oświaty, zorganizowanym przez grupę dyrektorów. Wydarzenie miało miejsce w Kinie AMOK, które wypełniło się gronem zasłużonych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi gliwickich szkół. Koncert ten jest wyrazem wdzięczności i podziękowania dla tych, którzy wiele lat swojego życia poświęcili na opiekę i kształcenie gliwickiej młodzieży.

Uczniowie wykonali trzy utwory: “Powrót Królowej Saby” Jerzego Fryderyka Haendla, “Kanon D-dur” Johanna Pachelbela i tango “Por una Cabeza” Carlosa Gardela, które na życzenie publiczności zostało wykonane dwa razy.