NASZE GIMNAZJUM NAJLEPSZE WŚRÓD 17 SZKÓŁ GLIWICKICH W KONKURSIE INTERDYSCYPLINARNYM ‘KARUZELA Z JĘZYKAMI’

Po raz szósty zakręciła się w Gimnazjum i LO ETE im. Alberta Schweitzera w Gliwicach KARUZELA Z JĘZYKAMI. 17 drużyn gimnazjalnych z Gliwic i okolic zmagało się z dziewięcioma zadaniami w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Mimo tej wybuchowej mieszanki (albo właśnie dzięki niej) wszystkim zespołom udało się sprawnie i „biegle” (trochę było biegania po szkole) dotrzeć do mety.

Najszybciej i najpoprawniej zadania rozwiązała drużyna z GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 14 w GLIWICACH (ZSO Nr 10) w składzie: Magdalena Kotowska i Seweryn Górecki. Otrzymali tytuły laureatów oraz puchar przechodni – KARUZELĘ, który mogą zachować już na zawsze w szkole, ponieważ drużyna z Gimnazjum nr 14 rok wcześniej także wygrała nasz konkurs. GRATULUJEMY zwycięzcom, którzy otrzymali również darmowy półroczny kurs językowy sponsorowany przez szkołę językową BRITAM.

Cieszymy się, że nasza KARUZELA zatacza tak szerokie kręgi i co raz więcej drużyn ma ochotę kręcić się z nami J Dziękujemy Organizatorom Gimnazjum i LO ETE im. Alberta Schweitzera w Gliwicach za wspólną zabawę.

Karuzela z językami1 Karuzela z językami