Obóz zimowy narciarsko – językowy w Dusznikach Zdrój

Obóz zimowy narciarsko - językowy w Dusznikach Zdrój (Zieleniec/Praga) w dniach 13.02.2016 - 20.02.2016 (pierwszy tydzień ferii)

20150203_125631 (1)

- Informacje -

 1. Wyjazd 13 lutego (sobota) godz. 7.45 (ul. Zimnej Wody w Gliwicach)

  Przyjazd – 20 lutego (sobota) ok. godz. 14.00 (ul. Zimnej Wody w Gliwicach)

 1. Odpłatność – 700 zł. (pełne wyżywienie - 3 posiłki, rozpoczynając obóz obiadem i kończąc śniadaniem; przejazdy autokarem będącym do stałej dyspozycji; wycieczka do Pragi z przewodnikiem). Uczestnicy opłacają sobie tylko wyciągi narciarskie (w Zieleńcu – karnety 4 godzinne – około 40 zł/dzień, ewentualnie basen lub lodowisko). Uczniowie pozostają pod stałą opieką nauczycieli (opiekunowie nie pobierają wynagrodzenia za pobyt na zimowisku).

 2. Adres i telefon punktu noclegowego:

  Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Strzecha

  ul. Górska 12
  57-340 Duszniki-Zdrój
  tel./fax: 74 86 69 429

  http://www.osrodekstrzecha.pl/

  telefon do kontaktu z kierownikiem obozu panią prof. Anitą Kwiatkowską – Plewik: 509285807 (proszę wziąć pod uwagę, iż w Kotlinie Kłodzkiej w wielu miejscach występuje ograniczony zasięg telefonów komórkowych)

 1. Proszę o informację dotyczącą schorzeń uczniów wymagających dawkowania leków a także przeciwwskazań farmakologicznych i pokarmowych. Jeśli rodzic życzy sobie rachunku za zimowisko proszę o podanie danych do faktury z nr NIP do 15 stycznia 2016r.

  • Proszę o zabranie: ciepłej odzieży, obuwia zimowego oraz do używania w budynku, czapek, rękawic, szalików oraz rzeczy zapasowych, latarek, instrumentów muzycznych

  • ważnych legitymacji szkolnych oraz paszportów (1-dniowa wycieczka do Pragi)

  • nart zjazdowych (po uprzednim przygotowaniu sprzętu w serwisie), kasków

  • strojów kąpielowych (czepki i klapki), można zabrać łyżwy

 1. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, spożywania napojów alkoholowych i innych używek!

 2. Pensjonat wyposażony jest w świetlicę ze sprzętem audiowizualnym (proszę o zabranie nagrań muzycznych), mini-kawiarenkę

 1. Obóz jest całkowicie organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 w Gliwicach (bez żadnych pośredników, co skutkuje tak niskim kosztem). Każdy uczeń ZSO Nr 10 otrzymuje dzienne dofinansowanie do obozu z Urzędu Miasta Gliwice.

Jest to już ósmy obóz organizowany przez ZSO Nr 10 w Gliwicach – życzymy uczestnikom wspaniałego pobytu i dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu. Obóz został zgłoszony i zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach.