OSTATNIE BILETY NA ‘THE ADDAMS FAMILY’ W WYKONANIU UCZNIÓW I LO

921 biletów na spektakl ‘The Addams Family’ wystawianym przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach na deskach Teatru Muzycznego 2 marca 2016r (środa) rozeszło się w kilka dni. Bilety na spektakl o godz. 11 są już całkowicie wyprzedane (wraz z 19 dostawkami – więcej się już nie da). Na spektakl o godzinie 17 pozostało kilkanaście biletów. Zachęcamy do szybkiej rezerwacji w kasie teatru lub online: http://www.teatr.gliwice.pl/1,5,3:2016,repertuar.html

Muzykę zapewnią uczniowie I LO - wszyscy są uczniami lub absolwentami szkół muzycznych w Gliwicach i Katowicach:

Fortepian: Wojciech Zbrożek
Saksofon: Cezary Gołembski
Skrzypce: Kamil Wilk

Prawie połowa publiczności stanowić będą uczniowie z najlepszych szkół z całej Polski: XXXIII LO Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, Wrocław International School, III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach oraz Prywatnego LO im. Melchiora Wańkowicza w Katowicach.

INFORMACJE O SPEKTAKLU:

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach mają zaszczyt zaprosić wszystkich żywych, martwych i niezdecydowanych na wielki powrót spektaklu „The Addams Family” na deski Gliwickiego Teatru Muzycznego. Uczniowie naszego liceum pod czujnym okiem aktorki i reżyserki Katarzyny Wysłuchy oraz wychowawczyni klasy IId LO – Anity Kwiatkowskiej-Plewik stworzyli jedyne w swoim rodzaju show w języku angielskim. Spektakl oprócz intrygującej fabuły i dreszczyku grozy, przesycony jest sporą dawką (nie tylko czarnego) humoru. Dzięki Gliwickiemu Teatrowi Muzycznemu młodzi aktorzy mają zapewnioną oryginalną scenografię, doskonałą charakteryzację każdej postaci i niepowtarzalne kostiumy.

Wednesday Addams, ku zgrozie i przerażeniu domowników, zakochuje się w normalnym chłopcu. Sama ze zdziwieniem odkrywa, że dzieje się z nią coś dziwnego: zamiast wrzasku torturowanego brata woli słuchać śpiewu ptaków, a jej ulubionym kolorem w miejsce czerni staje się… róż. Członkowie rodziny Addamsów nie wiedzą, czy cieszyć się szczęściem dorastającej latorośli, czy też spróbować wyleczyć ją z niebezpiecznych fanaberii. Tymczasem Wednesday zaprasza do rodzinnego zamku rodziców swojego wybranka – Alice i Mala, typowych Amerykanów z Teksasu. Jak zareagują na dziwactwa makabrycznych Addamsów? Czy uda im się spędzić noc w domostwie, w którym każda deska skrzypi jękiem potępionych dusz?

Obsada:

Rodzina Addamsów 
Morticia: Zofia Pastuszka
Gomez: Sebastian Garbacz
Wednesday: Julia Gdowka
Pugsley: Karol Oleksy
Babcia: Aleksandra Piegza
Fester: Mikołaj Kociołek
Lurch: Izabela Jarząb

Rodzina Beinekes
Alice: Zuzanna Cabaj
Mal: Rafał Ruczka
Lucas: Maksymilian Augustyn

Duchy
Państwo młodzi - Magdalena Pakos i Marcin Głód
Królowa - Julia Kos
Kobieta lekkich obyczajów - Natalia Prokop
Hrabia: Maciej Babkin
Żołnierz: Wojciech Jazienicki
Kowboj: Tomasz Gonciarz
Dziewczyna: Zofia Wielgus

Dźwięk, kamera - Adam Sibik

The Addams Family