Pani profesor Katarzyna Cieśla-Obermajer na sesji standaryzacji IB w Cardiff

Pani profesor Katarzyna Cieśla-Obermajer została zaproszona na sesję standaryzacji do IB Assessment Centre w Cardiff w Anglii, w dniach od 11 do 13 maja.
Biuro IBO w Cardiff jest jednym z głównych ośrodków dokonujących ocen prac dla IBO obok biur z Bethesdy (USA), Genewy, Hagi, Buenos Aires i Singapuru. Opracowuje ono wszystkie arkusze egzaminacyjne, rozsyła je do szkół, sprawdza następnie przyznane przez egzaminatorów oceny oraz wspiera koordynatorów programu na całym świecie.
Wzięcie udziału w tego typu sesji jest niezwykle korzystne, ponieważ każdy egzaminator będzie mógł podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami i wzbogaci swoją wiedzę praktyczną w dziedzinie ewaluacji, którą następnie przekaże nauczycielom uczącym języków w programie Matury Międzynarodowej w swojej szkole.

Zaproszenie jest wyrazem uznania dla pani profesor Cieśli-Obermajer za perfekcyjnie przeprowadzoną ewaluację arkuszy z języka angielskiego uczniów z całego świata, w ubiegłej sesji egzaminacyjnej.

IMG_20160428_125535