Pozdrowienia z obozu narciarskiego Duszniki-Zieleniec-Praga

14 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wyjechali na tygodniowy obóz narciarsko-językowy do Dusznik Zdroju. Tak jak w zeszłym roku zatrzymaliśmy się na czas pobytu w ośrodku 'Strzecha', oferującym wspaniałe jedzenie i warunki pobytu. Obóz obejmował jednodniowe zwiedzanie Pragi, wielokrotne wyjazdy na stok w Zieleńcu oraz wiele innych atrakcji. Warunki pogodowe świetnie sprzyjały bezpiecznej jeździe na nartach i snowboardzie. Wyjazd był bardzo udany i mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się na kolejnym. Organizatorem obozu w całości było I LO w Gliwicach, a w szczególności pani prof. Anita Kwiatkowska. Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Gliwicach dofinansował już po raz kolejny to wspaniałe przedsięwzięcie. Przesyłamy pozdrowienia dla wszystkich gliwiczan!

Duszniki1 Duszniki2 Duszniki3