Przedwakacyjne podsumowanie aktywności Drużyny Jedynki

Pora na krótką relację z czerwcowej Prowokacji oraz podsumowanie roczne!

26.06 odbyła się przedwakacyjna czerwcowa Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa. Pierwszy raz po długiej przerwie atmosfera przypominała zawody sprzed okresu pandemii. Po odbiorze numerków odbyła się wspólna rozgrzewka, po której, po raz pierwszy od ponad roku, miał miejsce wspólny start. To było naprawdę wspaniałe przeżycie stanąć na starcie jako biegacze Drużyny Jedynki wraz z różnymi innymi grupami biegowymi i biegaczami indywidualnymi.

Z Drużyny Jedynki w czerwcowej Prowokacji wystartowało 17 osób - 12 na polanie (na zdjęciu od lewej: Sonia Świtońska, Dorota Majewska, Tomasz Pyzik, Małgorzata Piekarz, Anna Walc, Agnieszka Konopka, Julia Nyga, Kamil Cygan, Tobiasz Zalewski, Jakub Kochańczyk, Liliana Sendek oraz nieobecny na zdjęciu Aleksander Stępniak) oraz 5 w formie zdalnej. Warto wspomnieć, że jako Drużyna biegamy wszędzie! Pani Joanna Olesińska wykonała swoje prowokacyjne okrążenie na Malcie!

Drużyna Jedynki w wakacje nie odpoczywa. Oprócz biegów prowokacyjnych, które odbywają się w lipcu i sierpniu, 04.07 odbył się również Bieg Bohaterów w Katowicach upamiętniający wybuch III Powstania Śląskiego, w którym reprezentował nas pan Tomasz Pyzik - gratulacje!

A teraz - podsumowanie roku czyli Drużyna Jedynki w liczbach:

➖Mamy 44 członków - 21 nauczycieli, 21 uczniów,  1 absolwentkę i 1 rodzica

➖Działamy 9 miesięcy

➖Przebiegliśmy jako Drużyna ponad 10 000 km!!!

➖Zorganizowaliśmy 3 akcje:

#druzynajedynkirzucawyzwanie, podczas której zorganizowaliśmy 8 biegów zdalnych, w których wraz z innymi przebiegliśmy ponad 3 500 km

#waszaszkolatezpodola, w której zmotywowaliśmy do aktywności fizycznej 3 szkoły średnie:

II LO, III LO i IV LO w Gliwicach

#wakacjezjedynka, w której przygotowaliśmy konkurs z nagrodami dla naszych członków

Wszystkie akcje zostają z nami na stałe!

➖Napisały o nas 3 portale:

Nowiny Gliwickie

Gliwice OdNowa

pracadlabiegacza.pl

➖Wzięliśmy udział w 6 Gliwickich Parkowej Prowokacji Biegowej

➖Mamy 5 własnych gadżetów: koszulki zimowe, kominy, koszulki letnie, breloczki, naklejki na samochód

➖Mamy 21 sponsorów, którzy wspierają nas na różne sposoby

➖Przyjaźnimy się z 2 grupami biegaczy: Klub Leniwych Biegaczy oraz Slow Jogging Gliwice

➖Wzięliśmy udział w 3 biegach zewnętrznych: Bieg Firmowy, Nocny Bieg Charytatywny w Knurowie, Bieg Bohaterów

Tak dużo, a jeszcze więcej przed nami!

❤️❤️❤️

Bądźcie z nami!