Przykład ciekawej lekcji: spotkanie online z uczniami z Instituto Tecnico Commerciale e Tecnologico w La Spezii we Włoszech

27 kwietnia uczniowie klasy 1dg uczestniczyli w spotkaniu online z uczniami z Instituto Tecnico Commerciale e Tecnologico w La Spezii we Włoszech. Podczas prawie dwuipółgodzinnej rozmowy wszyscy uczestnicy mieli okazję zapoznać się ze sobą oraz wymienić się informacjami, a także nauczyć kilku zwrotów po włosku i polsku. Była to świetna zabawa, jak i również kształcące doświadczenie. Dziękujemy Pani Profesor Katarzynie Cieśli-Obermajer oraz Pani Profesor Elisabettcie Corgiolu.

On April 27th, students from the 1dg class in our school had a chance to meet with the students from Instituto Tecnico Commerciale e Tecnologico "A. Fosatti - M. Da Passano" from La Spezia, Italy. The online meeting on Zoom was an amazing opportunity to get to know one other and exchange some information. The students also learned a few phrases in Italian and Polish. We thank Mrs Katarzyna Cieśla-Obermajer and Mrs Elisabetta Corgiolu.