Relacja z wycieczki klasy 1e

We wtorek, 28.09 uczniowie klasy 1e zmienili szkolne sale na nieco ładniejsze okoliczności przyrody. Podlubliniecki Kokotek przyjął ich cudowną leśną aurą i piękną pogodą. W jeszcze lepszy nastrój uczniów wprowadziły gry i zabawy integracyjne takie jak zmienne tory przeszkód, opieka nad surowym jajkiem czy zabawy malarskie z przygodami. Udało się również odkryć klasowego szczudlarza. A ponieważ wszystko odbywało się w atmosferze przyjaznego współzawodnictwa, wychowawca klasy pani Herman już grzeje piekarnik, żeby przygotować nagrodę dla zwycięskiej drużyny. Wsparcia w niestandardowym turnieju integracyjnym udzielała również uczniom pani Eliza Obławska więc swoją słodką nagrodą właśnie z nią podzieli się drużyna zwycięzców.