Relacja ze spotkania z absolwentami

CO CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ, MAJĄC 18 LAT”
CZYLI CENNE WSKAZÓWKI DLA NASTOLATKÓW!

15 listopada gościliśmy:

• Jarosława Bienieckiego - pomysłodawcę RUNMAGEDDONU,
  • Szymona Negacza - właściciela firmy SELLWISE,
  • oraz Piotra Penara - założyciela firmy DREAMSTORM STUDIO.

Panowie, jako absolwenci „JEDYNKI” wyszli z inicjatywą zorganizowania wykładu-debaty skierowanej do młodzieży. Spotkanie miało na celu wskazanie uczniom możliwości wyboru dalszej drogi edukacyjno-zawodowej. Prowadzący dzielili się swoimi doświadczeniami, pomysłami i osiągnięciami na polu zawodowym. Starali się też uświadomić młodym ludziom, jak ważne są w życiu podejmowane decyzje, komunikacja interpersonalna czy hierarchia wartości. Uczestnicy wykładu mieli okazję prowadzącym zadawać nurtujące ich pytania. Ciekawa forma debaty, jak również cenne wskazówki absolwentów sprawiły duże zainteresowanie uczniów, dla których pozyskane informacje będą bagażem praktycznej wiedzy na przyszłość. Moderatorem spotkania był uczeń klasy 3Bg Filip Kleibert, a oprawą techniczną zajęli się uczniowie Szymon Łoś z 3Bg, Adam Kurzak z 3Ap oraz Michał Arciszewski z 3Cp.