Sukcec Natalii i Jakuba w olimpiadzie Wiedzy-Historycznej

W sobotę 3 lutego bieżącego roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie odbył się wojewódzki  etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Nasze liceum reprezentowało troje uczniów:  Natalia Golombek i Wiktoria Łaba z kl. III C – grupa prawnicza oraz Jakub Hejdukiewicz z kl. ID.

Natalia i Jakub uczestniczyli w finale etapu wojewódzkiego w/w olimpiady i w wyniku zaciętej rywalizacji zakwalifikowali się do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu w Golubiu – Dobrzyniu.

Miło nam poinformować, że Natalia Golombek zajęła I miejsce w etapie okręgowym, a wynik punktów, który uzyskała jest trzecim wynikiem w Polsce.

Opiekunem naukowym uczniów jest pani prof. Dorota Majewska.
Serdecznie gratulujemy wysokich wyników oraz życzymy sukcesów w finale olimpiady.

Natalia i Kuba