Świetne wyniki naszych uczniów na DELF-ie, egzaminie Francuskiego Ministerstwa Edukacji

Świetne wyniki naszych uczniów na DELF-ie, egzaminie Francuskiego Ministerstwa Edukacji

Egzamin DELF jest uznawany na całym świecie i ważny bezterminowo. Stanowi dodatkowy atut w CV, a od poziomu B2 zwalnia z językowego egzaminu wstępnego na francuskie uczelnie. Nasi uczniowie od lat uzyskują na nim bardzo dobre wyniki. W tej sesji letniej kolejni zdający z naszej szkoły zaliczyli go na znakomitym poziomie, w części „Wypowiedź ustna” prawie wszyscy uzyskali maksimum punktów! Potwierdzili tym samym swoją doskonałą znajomość języka francuskiego.

Poziom B1: Wiktoria Kroczek z IIIB

Poziom B2: Aleksandra Cywińska z ID, Paweł Rakus z IA, Beata Szuleka z IIEg, Maciej Zauder z IIAg, Aleksandra Pucek z IIEg, Maria Gorczyca z IIEg, Jakub Schuwald z IIIC

Gratulujemy!