‘The Addams Family’ w wykonaniu uczniów I LO już na afiszu! KUP BILET JUŻ DZISIAJ!

635896961184909530

2 marca 2016 roku spektakl w języku angielskim wraca na deski Gliwickiego Teatru Muzycznego o godzinie 11:00 i 17:00

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach mają zaszczyt zaprosić wszystkich żywych, martwych i niezdecydowanych na wielki powrót spektaklu „The Addams Family” na deski Gliwickiego Teatru Muzycznego. Uczniowie naszego liceum pod czujnym okiem aktorki i reżyserki Katarzyny Wysłuchy oraz wychowawczyni klasy IId LO – Anity Kwiatkowskiej-Plewik stworzyli jedyne w swoim rodzaju show w języku angielskim. Spektakl oprócz intrygującej fabuły i dreszczyku grozy, przesycony jest sporą dawką (nie tylko czarnego) humoru. Dzięki Gliwickiemu Teatrowi Muzycznemu młodzi aktorzy mają zapewnioną oryginalną scenografię, doskonałą charakteryzację każdej postaci i niepowtarzalne kostiumy.

Wednesday Addams, ku zgrozie i przerażeniu domowników, zakochuje się w normalnym chłopcu. Sama ze zdziwieniem odkrywa, że dzieje się z nią coś dziwnego: zamiast wrzasku torturowanego brata woli słuchać śpiewu ptaków, a jej ulubionym kolorem w miejsce czerni staje się… róż. Członkowie rodziny Addamsów nie wiedzą, czy cieszyć się szczęściem dorastającej latorośli, czy też spróbować wyleczyć ją z niebezpiecznych fanaberii. Tymczasem Wednesday zaprasza do rodzinnego zamku rodziców swojego wybranka – Alice i Mala, typowych Amerykanów z Teksasu. Jak zareagują na dziwactwa makabrycznych Addamsów? Czy uda im się spędzić noc w domostwie, w którym każda deska skrzypi jękiem potępionych dusz?

Obsada:

Rodzina Addamsów