Uczniowie I LO na stokach austriackich Alp!

Serdeczne pozdrowienia dla nauczycieli, uczniów i sympatyków I LO w Gliwicach przesyłają uczniowie przebywający na zimowisku w Aigen im Ennstal (Austria). Uczestnicy obozu korzystają z trzech dużych i znakomicie naśnieżonych ośrodków narciarskich: Riesner Alm, Tauplitz, Planner Alm. Bazą wypadową dla naszej grupy jest przytulny pensjonat państwa Dornbuschów położony w malowniczej górskiej dolinie w Styrii. Obóz w całości zorganizowany został przez nauczycieli naszej szkoły w bardzo niskiej cenie - jest dla uczniów wyśmienitą okazją do odpoczynku i doskonalenia umiejętności narciarskich. Urząd Miasta w Gliwicach dofinansowuje wyjazd za co bardzo dziękujemy. Poza zdrową dawką ruchu i świeżego powietrza po południu uczestnicy zimowiska biorą udział w wielu pasjonujących zajęciach rekreacyjnych na terenie pensjonatu.

Austria3 Austria1 Austria2 Austria4 Austria5 Austria6 Austria7 Austria8