Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym w Gliwicach już za nami. Podczas uroczystej akademii dyrektor szkoły Adam Sarkowicz życzył całej społeczności szkolnej sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Dyrektor w szczególny sposób zwrócił się do uczniów klas pierwszych, życząc im szybkiej aklimatyzacji w licealnej rzeczywistości. Ważnym punktem przemówienia dyrektora było zwrócenie uwagi na obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, do których nasza szkoła czynnie się włączy. Kolejną ważną rocznicą czekającą nas w rozpoczętym roku szkolnym będzie 70-lecie istnienia I Liceum. Nauczycielom, rodzicom i uczniom życzymy zdrowia i sukcesów!