Wykład w ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

We wtorek, 22 września 2020 pracownik Katedry Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Pan mgr Maciej Tuszkiewicz przeprowadził w naszej szkole wykład pt. "Ekonomista, finansista, czy po prostu materialista?". Wykład ze względu na zachowanie wszystkich wymogów sanitarnych odbył się dwukrotnie. Zainteresowanie naszych uczniów było spore, a uczestnicy wykładów z chęcią włączali się do dyskusji i zadawali ciekawe pytania.

Przeprowadzone spotkania są wynikiem podpisania umowy o współpracy między I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym w Gliwicach, a Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach na mocy, której Pan Maciej Tuszkiewicz został ustanowiony Opiekunem Liceum z ramienia Uczelni.