ZAPRASZAMY DO TEATRU ‘ATENEUM’ W WARSZAWIE NA ‘KOLACJĘ DLA GŁUPCA’. 18/11/2016

W ramach comiesięcznych, pozalekcyjnych wyjazdów naszych uczniów do instytucji kulturalnych, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju ZSO Nr 10 w Gliwicach wraz z Radą Osiedla Śródmieście w Gliwicach zapraszają na ‘KOLACJĘ DLA GŁUPCA’ Francisa Vebera do Teatru Ateneum w Warszawie.

Występują:
Pierre Brochant –
PIOTR FRONCZEWSKI
Francois Pignon – KRZYSZTOF TYNIEC
Christine Brochant – MARZENA TRYBAŁA
Marlène – EMILIA KOMARNICKA  / OLGA SARZYŃSKA
Lucien Cheval – TADEUSZ BOROWSKI / TOMASZ KOZŁOWICZ
Juste Leblanc –
MAREK LEWANDOWSKI
dr Archambaud – SŁAWOMIR HOLLAND

Pierre Brochant jest bogatym wydawcą i człowiekiem sukcesu. We wtorkowe wieczory ze swoimi kolegami urządza tytułowe „kolacje dla głupca” – konkursy, na które każdy z nich musi przyprowadzić wyjątkowego nieudacznika. Kiedy Brochant poznaje mało rozgarniętego księgowego z ministerstwa finansów, wydaje mu się, że wygraną na kolejnej kolacji ma już w kieszeni. Przypadek spowoduje, że sprawy przybiorą niekorzystny dla niego obrót. (źródło: http://teatrateneum.pl/?p=136 )

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 10 min.

UCZESTNICY OPŁACAJĄ TYLKO CENĘ BILETU: 50 zł

Wyjazd 18 listopada 2016 (piątek) godz. 13.30, powrót w godzinach nocnych (ok. 1.30) – rodzice odbierają uczniów

Zapisy (wg kolejności zgłoszeń) wraz z wpłatą do 20 października 2016r (czwartek) u pana dr Wojciecha Dutki (budynek B, sala 12).

Obowiązuje strój galowy.

Dziękujemy zaprzyjaźnionemu XXXIII LO im. Kopernika w Warszawie za pomoc w rezerwacji biletów.

Kolacja dla głupca Kolacja dla głupca2