Zawody pływackie

Kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów

Dnia 18 grudnia na pływalni Olimpijczyk odbyły się zawody pływackie pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice „Bijemy rekordy Gliwic”. Zawody miały na celu ustanowienie nowych rekordów w pływaniu począwszy od rekordów życiowych na rekordach miasta Gliwic kończąc. Nasi uczniowie zmierzyli się z własnymi rekordami jak i rekordami Gliwic. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej nasze gimnazjum zajęło II-miejsce . Na podkreślenie zasługuje fakt ,iż dwie nasze uczennice pobiły dotychczasowe rekordy Gliwic w swoich kategoriach wiekowych.

Anna Konieczna II A liceum pobiła dwa rekordy Gliwic w stylach

50m grzbiet z czasem 36,11s (kat.16-18)

50m klasyk z czasem 40,98s

Laura Gabryś 1d gimnazjum pobiła rekord Gliwic w stylu

50m grzbiet z czasem 33.46s (kat.13-15)

W zawodach naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Emila Buzek, Julia Brzozowska, Laura Gabryś, Michał Worsowicz, Andrzej Zięba, Krzysztof Czech, Maciej Wartecki, Bartosz Wojtyczek, Anna Konieczna, Paulina Czech, Jakub Pucykowicz. Gratulujemy całemu zespołowi wspaniałej postawy sportowej jak i pobitych rekordów .