Zebrania z rodzicami 07.10.2021 r godzina 17.00

Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z harmonogramem pracy szkoły w dniu 07.10.2021 r. (czwartek) o godzinie:

1. 16:00 w sali 206 odbędzie się zebranie zarządu stowarzyszenia „Jedynka” oraz Prezydium Rady Rodziców (przewodniczący, zastępca oraz sekretarz Rady Rodziców);
  1. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas II i III po szkole podstawowej – stacjonarnie, klas I i III po gimnazjum – online (zebrania online odbywają się dla zainteresowanych rodziców).

Zebrania online odbywają się za pomocą szkolnej domeny G Suite i narzędzia google meet z wykorzystaniem loginów uczniów i nauczycieli – wychowawcy klas I zobowiązani są do wcześniejszego przetestowania działania klasowej domeny gogle meet.

Zajęcia lekcyjne w dniu 07.10.2021 r. odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Wykaz sal, w których odbędą się zebrania z rodzicami:

II A mgr Anita Jarominek 110
II B mgr Agata Bladoszewska BW – nowy budynek
II C mgr Dorota Majewska 309
II D MYP mgr inż. Anna Bul FW – nowy budynek
II E MYP mgr Sonia Switońska 301
III Ap mgr Tatiana Machi 107
III Bp mgr Krzysztof Cybul 201
III Cp mgr Wojciech Winiarski 108
III Dp DP dr Tomasz Pyzik 314
III Ep DP mgr Katarzyna Cieśla-Obermajer 211

Zebrania klas II B i II D MYP ze względu na wycieczkę klasową odbędą się wyjątkowo w poniedziałek 11.10.2021 r. o godzinie 16.45.

Ze względu na małą liczbę miejsc parkingowych na podwórku szkolnym, prosimy o parkowanie samochodów wzdłuż ulicy Zimnej Wody i przy Politechnice Śląskiej. Przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych: dezynfekcja rąk, dystans społeczny i maseczki.

Od godziny 16.30 istnieje możliwość zwiedzenia nowej hali i nowego budynku dydaktycznego przez rodziców.