Złoty Wilk za najlepszy projekt!

„Zwolnieni z Teorii” to pierwszy konkurs w Polsce dla uczniów szkół średnich, w którym chwalą się swoją kreatywnością.

Finalistami zostały 1443 osoby, które realizowały razem 339 projektów społecznych. Oprócz certyfikatu profesjonalnego zarządzania projektami, który jest przyznawany przez Project Management Institute i honorowany przez pracodawców, zostały przyznane „Złote Wilki”.

Są one przyznawane przez fundację Social Wolves. Z naszej szkoły w tej olimpiadzie wzięły udział Agnieszka Różańska i Justyna Twardzik z klasy II A liceum (politechniczna). Wspólnie ze swoją drużyną złożoną jeszcze z trzech innych osób z innych szkół, zdobyły nie tylko certyfikat, ale również „Złotego Wilka” za najlepszy projekt w kategorii gra miejska pt. „Tajemnice miasta Gliwice”. „Złotego Wilka” i certyfikat uczennice odebrały od pani minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej, a na uroczystej gali obecny był również Prezydent Bronisław Komorowski.

Przeczytaj więcej na stronie:

-wyborcza.pl

-men.gov.pl