Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za zaangażowanie i ogromny wysiłek wkładany w rozwój każdego ucznia. Za twórcze i kreatywne podejście do pracy, za wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, które wyróżniają naszą szkołę i stanowią o jej wyjątkowości. Dziękuję uczniom i rodzicom za udzielane wsparcie i pomoc, aktywne uczestniczenie w życiu szkoły oraz za wspaniałe osiągnięcia i sukcesy. Życzę wszystkim nieustającej energii, satysfakcji z pracy i nauki oraz spełnienia marzeń.

Miło mi poinformować, że:

  • nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymała pani Elżbieta Maliszewska – pedagog szkolny,
  • nagrodę Prezydenta Miasta Gliwice otrzymały panie Halina Husak i Dorota Majewska.

Dyrektor szkoły
Adam Sarkowicz