VI miejsce sztafety dziewcząt w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej Ruda Śląska, 5 listopada 2015r.

Po zwycięstwie w zawodach miejskich i rejonowych nasze licealistki przystąpiły do rywalizacji w Finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Na starcie stanęło szesnaście sztafet z województwa śląskiego. Nasze dziewczęta nie oszczędzały się, a każda z nich swoje 800 m przebiegła z pełnym zaangażowaniem.
Ostatecznie zdobyły VI miejsce, co jest dużym sukcesem, biorąc pod uwagę rywalizację również ze szkołami sportowymi.
Skład sztafety: Julia Bul (trener klubowy: p .A. Śniegórski), Anna Capińska, Monika Drzewiecka (trener klubowy: p .J. Ramus), Anna Konieczna, Aleksandra Starzak, Anna Szargut
Nauczyciel: p. Agnieszka Konopka