ROCZNICA

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele!

Mamy niezwykły zaszczyt zawiadomić Was, że w dniach 25-26.09.2009 obchodzić będziemy 60-lecie naszej szkoły, słynnej gliwickiej Jedynki.

Ramowy plan uroczystości prezentuje się następująco:

25.09.2009
11:00 - Msza święta
13:00 - uroczysta akademia w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej
około 15:00 - spotkanie zaproszonych gości, nauczycieli i absolwentów na terenie szkoły
26.09.2009
09:00 - rozpoczęcie imprezy plenerowej na terenie obiektów szkolnych,
11:00 - koncert uczniowie-absolwenci w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej
11:00 - spotkania klasowe (rocznikowe)
około 13:00 - koncert uczniów szkoły, rozgrywki sportowe, piknik, zwiedzanie szkoły, wystawa okolicznościowa

Zwracamy się do Państwa, do Was - Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, o pisanie wspomnień i nadsyłanie ich do redakcji naszej monografii, przydatne będą również zdjęcia związane z czasem spędzonym przez Was w budynku przy Zimnej Wody 8. Coraz częściej okazuje się, że wspomnienia są ulotne i pamięć o ludziach i wydarzeniach znika, gdy nie jest zapisana. Nie pozwólmy, żeby przepadły nasze wspomnienia. Podzielmy się nimi z naszymi kolegami, ale również zostawmy coś przyszłym pokoleniom Jedynki. Mile widziane będzie każde wspomnienie (nawet to najkrótsze) i praktycznie na każdy temat związany z czasem spędzonym w naszej Szkole.

Wspomnienia mogą być pisane ręcznie, dostarczone osobiście do Szkoły czy przesłane na adres Szkoły (z dopiskiem "Monografia"):

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gliwicach
ul. Zimnej Wody 8
44-100 GliwiceMogą je Państwo przesłać także drogą elektroniczną: monografia@lo1.gliwice.pl

Z niecierpliwością czekamy na Państwa wspomnienia i zdjęcia – do końca czerwca 2009 r. W najbliższym czasie skontaktują się z Wami, drodzy Koledzy, nasi uczniowie za pośrednictwem portalu "Nasza Klasa". Przekażą informacje n/t zjazdu.

Koszt pełnego udziału w spotkaniu - 100 zł (obejmuje: koszty organizacyjne, w tym wynajmu sali kongresowej, parasoli, ławek i stołów, zespołów muzycznych, oświetlenia i nagłośnienia estrady, transportu, cateringu, ochrony, zezwoleń, ogłoszeń prasowych, reklamy itp. a także monografii Jedynki, książek i folderów, wydawnictwa w formie elektronicznej, gadżetów, na przykład koszulki, kubka, znaczka, identyfikatora, pocztówki itp., symbolicznego poczęstunku i napojów gorących)

Uwaga:

Ostateczny termin zgłoszeń (wpłat) – 30 czerwca 2009 r., jednak ze względów organizacyjnych, prosimy o jak najszybsze podjęcie decyzji i dokonanie wpłaty.

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

Bank Millennium S.A.
Nr rachunku 30 1160 2202 0000 0001 3515 0655
Rada Rodziców przy ZSO Nr 10 w Gliwicach

Przy dokonywaniu przelewu bankowego lub przekazu pieniężnego, prosimy o podanie następujących danych:

• imienia i nazwiska (oraz nazwiska panieńskiego w przypadku naszych Szanownych Absolwentek),
  • roku ukończenia szkoły,
  • aktualnego adresu zamieszkania,
  • adresu kontaktowego (telefon, email),
  • tytuł przelewu ("Zjazd Absolwentów").

Organizatorzy nie przewidują zwrotu dokonanych wpłat w przypadku rezygnacji z udziału w Zjeździe po 31.05.2009 r.,

W miarę zbliżania się terminu Zjazdu, postaramy się podawać Państwu bieżące informacje, a naszych Drogich Absolwentów prosimy o ich przekazywanie swym koleżankom i kolegom.

Łączymy wyrazy głębokiego szacunku wraz z życzeniami, by Rok Jedynki był dla Państwa szczególnie pomyślny i zapraszamy do wspólnego przeżywania tak ważnego dla naszej Szkoły okresu.