DARY DLA OŚRODKA INTERWENCJI KRYZYSOWEJ – GRUDZIEŃ 2020

Jeszcze jedna informacja podsumowująca Wasze zaangażowanie:
Dwie Dziewczyny z II Eg, Marta Seredyńska i Zuzanna Łukasik, zainspirowały nas i samorząd uczniowski naszej szkoły do pomocy świątecznej dla dzieci i osób będących podopiecznymi Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Marta i Zuzanna zawiozły "Worki Świętego Mikołaja" - paczki z prezentami oraz wyjątkowe domki z pierniczkami zarówno do Ośrodka Interwencji Kryzysowej jak i do domu małego dziecka. Dziewczyny napisały:

"Pomimo tego, że akcja dobiegła już końca, nadal jesteśmy w szoku jak szybko i na jaką skalę się rozwinęła, pomimo tego, że niecałe dwa tygodnie temu była jedynie nieśmiałym pomysłem! Obie placówki były bardzo wdzięczne za pomoc. Podziękowania należą się jednak nie tylko nam, a każdej klasie, która wzięła w tej akcji udział!! Same nie byłybyśmy w stanie pomóc tak dużej liczbie osób. Teraz pozostaje nam tylko życzyć przede wszystkim Spokojnych i Zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!! Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zuzanna Łukasik i Marta Seredyńska"

Marcie i Zuzi należą się szczególne wyrazy wdzięczności za pomysł, organizację i logistykę całego przedsięwzięcia i każdemu za udział w czynieniu dobra.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!
Joanna Olesińska i Anna Romaniuk